Melco 80MM MMF-08D24ES RNL 24V 0.16A 2Wire Cooling Fan
★★★★★ 4.6 123 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by ecovus.se
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Sold and shipped by ecovus.se
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Product Description Product model:MMF-08D24ES Rated voltage:24V,Input current:0.16A. Product Specifications:80x80x25mm
  • Product model:MMF-08D24ES
  • Rated voltage:24V,Input current:0.16A.
  • Product Specifications:80x80x25mm
  • We will serve you wholeheartedly. Consultation questions can be notified by email
Brand Name FHASALTY
Part Number MMF-08D24ES fan
Manufacturer FHASALTY
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
123 ratings | 50 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (103)
4 stars
3% (4)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (12)